Ota yhteyttä

00100 Helsinki
info@trevian.fi
+358 10 581 3830

Henkilöt

Jussi Raitaniemi
Business Director, Partner
+358 50 343 8275
jussi.raitaniemi@trevian.fi

Erkka Enomaa
Head of Retail Leasing
+358 50 514 8102
erkka.enomaa@trevian.fi

Merikukka Salmi (Tullintori)
Head of Marketing & Communications Agore Kiinteistöt
Shopping Centre Manager Tullintori
+358 50 576 6728
merikukka.salmi@trevian.fi

Kiia Hynnä (Chydenia)
Retail Consept & Leasing Manager
+358 50 472 6696
Kiia.hynna@trevian.fi

Joonas Hallman (Aapeli, Kolmikulma, Metropol)
Asset Manager
+358 40 053 3586
joonas.hallman@trevian.fi

Sari Mustapää (Galleria, Manski, Lanterna)
Shopping Centre Manager
+358 40 822 5488
sari.mustapaa@trevian.fi

Tiia Huikuri (Revontuli)
Shopping Centre Manager
+358 44 989 6643
tiia.huikuri@trevian.fi

Jussi Mattila (Oulu Kirkkokatu, Oulu Kallisenperä)
Asset Manager
+358 50 307 5245
jussi.mattila@trevian.fi

Ota yhteyttä

X